Reklam Alanı

Gerald's Game: Ne yaptın Gerald.


Stephen King romanından beyaz perdeye uyarlanmış bir film Gerald's Game yorumum: Kitabını okumadım. O yüzden karşılaştırma yapamayacağım. Güzel bir gerilim filmi izlemek ve izlerken sürekli düşünmek istiyorsanız kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Film tarzı nedeniyle biraz yavaş ilerlese de konu olarak çok iyi düşünülmüş. İzleyiciyi kendisine çekmeyi en iyi şekilde başarıyor.

Evlikleri için son umutlarını deneyen Jessie ve Gerald, ıssız bir orman evine gidip birlikte güzel bir hafta sonu geçirmek isterler. Karısına göre daha yaşlı olan Gerald ilişkilerine farklı bir heyecan katmak için oyun oynamak ister. Karısı Jessie'yi kollarından kelepçe ile bağlar. Gerald öncesinde cinsel gücü arttırıcı bir ilaç kullandığı için kalp krizi geçirip orada ölür. Jessie ıssız bir orman evinde elleri kelepçeli bir şekilde kalır. İşte o zaman Jessie için zor anlar başlar.

Gerald's Game filmini izlerken sürekli Jessie ne yapabilir diye düşünüyorsunuz. Bu sırada Jessie farklı anılarınıda hatırlamaya başlıyor ve film dahada karmaşık bir hal alıyor. Korkudan ziyada gerilimi daha fazla hissetiren bu filmi izlemenizi öneriyorum.

Fragman;

İzlediyseniz aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

2 yorum:

  1. netflix artık film de mi çekiyor konu çok ilginç gerçekten ilk fırsatta izlemeyi düşünüyorum

    YanıtlaSil
  2. güzel bir filme benziyor stephan king in romanlarından güzel filmler çıkıyor gerçekten

    YanıtlaSil