Reklam Alanı

Life: Dehşet uzay filmi


Life filmi yorumum: Life için son zamanlarda izlediğim en iyi uzay filmi diyebilirim. Filmde gerilimi baştan sona hissediyorsunuz. Konusu: Altı kişi bir uzay istasyonunda, yeni bir keşif bulurlar. Bu ekip, Mars'ta hayat olduğuna dair ipuçları bulur. Araştırmalara devam ettikçe, beklenmedik sonuçlarla karşılaşmaya başlarlar. Buldukları bu hayat formu, tahmin ettiklerinden çok fazla zekidir.


Filmin başta sıkıcı olabileceğini düşündüm. Uzayla ilgili çekilmiş yüzlerce film var. Bu ne kadar iyi olabilirdi ki? ama gelişen olaylar filmde sizi içine çekiyor. Uzay istasyonundaki ekip kadar sizde düşünmeye başlıyorsunuz. Filmde müzik, animasyon çok iyi ayarlanmış. Gerçekçiliği gayet iyi yakalamışlar. Oyuncu kadrosu, Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds ve Rebecca Ferguson gibi kaliteli isimlerden oluşuyor. Eğer güzel bir buçuk - iki saat geçirmek istiyorsanız, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Fragmanı;

4 yorum:

 1. İlk çıktığı zaman izledim ve gerçekten harika bir yapım olmuş. Ağır ilerliyor sanıyorsunuz ama film resmen sürükleyip götürüyor diyebilirim. Emin olun sıkılmadan izlersiniz, herkese tavsiyemdir.

  YanıtlaSil
 2. Güzel filme benziyor, yarın akşam izleyeceğim.

  YanıtlaSil
 3. Filmin başlangıcı biraz yavaş ilerliyor ama olaylar başladıktan sonra anlıyorsunuz iyi bir film izlediğinizi.

  YanıtlaSil
 4. oooo harika harika bir film uzay konulu filmlere bayılırım

  YanıtlaSil