Reklam Alanı

Raw: Grave: Mezar: Mideniz kaldırırsa izleyin.


Imdb puanına çokta güvenmemem gerektiğini bana kanıtlayan, son zamanlarda izlediğim en iğrenç filmden bahsedeceğim. Evet bu filmin adı Raw - Grave (Mezar), film o kadar mide bulandırıcı ki hakkında yazarken bile sahneler aklıma geliyor. Bu aralar korku, gerilim tarzı filmlere sardım. Gerald's Game, Life gibi sağlam filmler, The Boy gibi fena olmayan filmler izledim. Imdb puanına önem veren biriyim. Genelde 6 üzeri alan filmlerin izlenebilirliği var olarak düşünüyorum.

Filmin konusuna gelecek olursak veteriner olan ailesi tarafından vejeteryan olarak yetiştirilen Justine isimli kız, üniversitede veterinerlik kazanıyor. Sadece buraya kadar güzel. Daha sonra psikopat bir veterinerlik bölümü kazandığını fark ediyoruz. Ne kadar psikopat olabilirler ki? diye düşünmeyin, oldukça psikopat bu arkadaşlar. Başlarda kızın uslu durup bu ortamdan kaçmak için uğraşacağına inanıyordum ama kızımızda bir güzel psikopat, manyak oluyor. Film baştan sona yamyamlık, başka bir şey değil.

Gerçekten sağlam mideye sahipseniz ve yamyamlık içeren filmleri severim diyorsanız. İzleyin, eminim hoşunuza gidecektir. Yamyamlık konusunda başyapıt olabileceğini düşündüğüm nadir filmlerden. Aslında konu olarak da çok kötü değil, biraz psikoloji-gerilim tarzı diyebilirim. Oyunculuk olarak da çok kötü değil. Filmin amacı zaten iğrençliği en gerçekçi şekilde göstermesi olabilir. Mide bulandırıcı olması nedeniyle belli bir yerden sonra kapatmak zorunda kaldım.

Şuraya da fragmanı bırakayım;

Eğer filmi izlediyseniz yorumlarınızı okumak isterim.

Hiç yorum yok