Reklam Alanı

PUBG Mobile - Sanhok Haritası Çok Yakında Geliyor

PUBG Sanhok

Bir çok PUBG Mobile hayranı Sanhok haritasının ne zaman geleceğini merak ediyor. Çin için çoktan gelen harita çok yakında tüm dünya için geliyor.

Yakın mı? Ne kadar yakın!

İyi soru ama gerçeği söylemek gerekirse tam olarak bir tarih belirlenmiş değil. Ancak araştırmalarıma göre Eylülün ikinci yarısı ya da Ekim ayında 0.8 güncellemesi ile birlikte sunulacak. Sezon 3 içerisinde Sanhok haritasını göreceğimizi söylediklerine göre bu da araştırmalarımızı doğruluyor.

Sanhok'un bizlere neler sunacağını bilmeyenlere açıklayayım;

Sanhok

Sanhok diğer haritalara göre küçük olduğu için daha hızlı bir oyun yapısını beraberinde getiriyor. Haritanın önemli ölçüde küçük olması ve alanların daha hızlı kapanmasından dolayı aksiyonu arttırıyor. Uzun çatışmalara izin vermeyen Sanhok haritası bizlere daha kısa oyun deneyimi sunuyor ve zaman kaybını azaltıyor. PUBG Mobile - Sanhok haritası bu açıdan çok daha hızlı bir harita deneyimi sunuyor.
Diğer haritalar ile kıyaslamak için size ölçekleri vermem gerekirse 8x8 km olan haritalara karşı Sanhok sadece 4x4 km.

Sanhok, Güneydoğu Asya bölgesine dayanmaktadır. Hızla değişen hava koşulları ve tropik adaları ile ünlü bir bölge ve bu da PUBG'de farklı değil.

PUBG Mobile - Sanhok haritası sizin için yeterli değilse, hoşunuza gidecek yeniliklerde var. Bu yenilik QBU adlı SCAR yerine geçen 5.52 mermi kullanan yeni bir silahtır. QBU, eğilimli iken orta mesafe için mükemmel olan bir bipodlu bir DMR'dir.

PUBG Mobile’de hangi yenilikleri görmek istersiniz? Yorum atarak belirtebilirsiniz.

Hiç yorum yok