Reklam Alanı

The Elder Scrolls: Blades Aralık'a Kadar Çıkmayacak Gibi Görünüyor

RPG oyun

 
  The Elder Scrolls: Blades'i Aralık 1'e kadar oynamayı beklemeyin. Bethesda, App Store'da oyunun çıkış tarihini 1 Aralık olarak değiştirdi. Fakat oyunlar her zaman beklenen tarihte çıkmayabiliyor.

    Çünkü, son zamanlarda çokça popüler olan The Elder Scrolls: Blades'in Eylül 1'de ardından Eylül 7'de çıkacağı lansman edilmişti. Çoktan 1 Eylül'ü geride bıraktık ve 7'sinde de çıkmayacağı belli. Geçen hafta PAX'te bazı insanlar E3'te aylar önce gösterilen demo ile aynı demoyu gösterdiklerini söyledi.     Kısacası, E3'te gösterilen demo ile The Elder Scrolls oyunlarının deneyiminden uzaklaşmamış, mobil platforma güzel işlenmiş, hem yatay hem dikey pozisyonlarda oynanılan, hatta tek elle bile kontrolü sağlayabildiğimiz oyun The Elder Scrolls hayranlarını gaza getirmişti. Fakat  Bethesda aynı demoyu PAX'te tekrar gösterince sonuç hayal kırıklığı oldu.

       Belki şirketin planları umdukları gibi gitmedi. Oyunu PC'de, VR'da ve konsollarda da göreceğimizi unutmamak gerekir. O yüzden oyunu tüm bu platformlara hazır hale getirilmesi pekte beklenildiği gibi olmamış olabilir.. Artık ne olursa olsun sunacakları oyunun cidden kaliteli olacağı umuduyla bu duruma katlanıyoruz. Şu an için bizler The Elder Scrolls: Blades'in beklenen tarihi değişecek mi diye beklemekteyiz. O zamana kadar gözlerinizi App Store sayfasından ayırmayın.

Hiç yorum yok