Reklam Alanı

Web Üzerinden Counter Strike Oynamak: Bullet Force Multiplayer

CS benzeri oyun

Doom oyunu ilk çıktığından beri multiplayer oyun dünyası hızla gelişim gösterdi. First-person shooter (FPS) yani birinci şahıs üzerinden kontrollü multiplayer oyunlar birbirine çok benzese de ufak tefek farklılarla bizlere aksiyonu yaşatmaya devam ediyor.

Bullet Force Multiplayer, göze hitap eden 3d grafikler, birbirinden farklı eğlenceli modlar, seçebileceğiniz bir dizi harita, oyun içi harcayabileceğiniz bir para sistemi ve bir çok silah seçeneğini içinde barından Counter Strike benzeri bir oyun. Counter Strike oyunundan farklı olarak Bullet Force Multiplayer oyununu internet tarayıcınız üzerinden çok basit bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Oyunda bir çok farklı mod var ama hepsinin tek bir amacı var: elinizde silahla, yapılan özel bir ortamın etrafında dolaşarak, insanları öldürmek.

Web tabanlı multiplayer fpsOyunun kontrolleri de bildiğimizden bize çok yabancı değil. Geleneksel WASD tuşları ile yürüyerek, fare ile imleci kontrol ederek, el bombası için G, zıplamak için Space, çömelmek için C, şarjör yenilemek için R ve karşınıza aniden çıkan düşmanlara yakın saldırı için F tuşunu kullanabilirsiniz.

Her mod birbirinden farklı özellikler içeriyor. Conquest (Fetih), bayrakları kapıp, korumaya çalıştığımız bir mod.  Team Deathmatch (Ölüm Maçı), belli bir öldürme sayısına ulaşmak için başka bir takımla yarıştığımız bir mod. Gun Game modunda ise öldürdüğünüz kişinin silahı size geçer ve bu şekilde öldüre öldüre farklı silahlarla oyunu birinci olarak bitirmeye çalışırsınız.

Oyun içerisinde, kısa bir süre önce sizi öldüren kişiyi öldürüğünğüz zaman (revenge!), Başka bir oyuncuyu öldürmek üzere olan bir oyuncuyu öldürdüğünüzde (rescue!), Tam kafadan isabet ile birini öldürdüğünüzde (instant death!) şeklinde oyuna ufak ama heyecan arttırıcı bildirimler ekrana geliyor.

FPS oyun


Bullet Force Multiplayer'da, bazıları açıkken, bazıları kapalı ve klostrofobik olmak üzere bir dizi farklı stratejiye sahip, iyi dengelenmiş harita çeşitliliği var.

Sonuç olarak, oyunda eğlenebileceğiniz bir çok mod mevcut. Üstelik Bullet Force Multiplayer'ın tamamen tarayıcı üzerinden oynandığından, herhangi bir yükleme yapmadan hemen, şimdi deneyebilirsiniz. Denemek için buraya tıklayınız!

1 yorum:

  1. Son zamanlarda sıkça surviv.io oynuyordum. O da battle royale mantığında bir oyun. Listeme bullet force multiplayer oyununu da ekledim. Teşekkürler.

    YanıtlaSil